KUNST-MARKTEN, -BEURZEN EN -EVENEMENTEN  

 

Voor nu is het seizoen van kunstmarkten en beurzen even voorbij. Tijd om lekker aan de slag te gaan voor het nieuwe kunstseizoen. In 2019 hoop ik weer regelmatig deel te kunnen nemen aan kunstevenementen. Zodra de data en locaties bekend zijn, zullen deze hier verschijnen. Ik hoop u in 2019 weer te mogen ontmoeten.

 

 

 

 

 

 

Deelgenomen aan:

2018

Nationale Kunstdagen  -  www.kunstdagen.nl

Kunstmoment Diepenheim  -  www.kunstmomentdiepenheim.nl

ADAF  -  www.adaf.nl

Kunstmarkt Wijk bij Duurstede  -  www.kunstmarktwijk.nl

Art Groningen  -  www.artgroningen.nl

Kunstmarkt Buren  -  www.kunstmarktburen.nl

Kunstmarkt Tuindorp 't Lansink Hengelo   - www.kunstmarkttuindorp.nl

Kunstplein Schagen   -   www.kunstpleinschagen.nl

Poorten van Reijmerstok   -  www.poortenvanreijmerstok.nl

Art Eindhoven  -  www.arteindhoven.nl

2017

Art Groningen - www.artgroningen.nl

" Little Treasures " Bologna Italie  -  www.trevisan-international-art.com

Kunstmarkt Beek - HCR  het Heuveltje St Jansgildestraat 27 te Beek Montferland

Kunstmarkt Nieuwegein  - www.kunstmarktnieuwegein.nl

Kunst am Schloss  - Schloss Ahaus am Schlossgraben 48683 Ahaus Duitsland

Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

Kunst in Ootmarsum  -www.kunstinootmarsum.nl

Internationaal Kunstevenement Vaals -    www.dekopermolenvaals.nl  

Open Atelierdagen Loenen  -   www.kunstinloenen.nl

Kunstmarkt Tuindorp 't Lansink Hengelo   - www.kunstmarkttuindorp.nl

Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

Art Eindhoven   -   www.arteindhoven.nl

Kunst in de Vallei   -   www.kunstindevallei.nl

2016

Art Assen   -   www.artassen.nl

Kunst te Eerbeek   -   www.kunstteeerbeek.nl

Kunst in de Vallei   -   www.kunstindevallei.nl