KUNST-MARKTEN, -BEURZEN EN -EVENEMENTEN  

 

Regelmatig kunt u een deel van mijn werken zien tijdens de diverse kunstevenementen waaraan ik deelneem. Zodra de data en locaties 2018 bekend zijn, zullen deze hier verschijnen. Ik hoop u binnenkort te mogen ontmoeten.

 

 

APRIL

Zaterdag 14 en zondag 15 april 2018   -   Art Eindhoven   -   www.arteindhoven.nl

MEI

Zondag 20 mei 2018   -   Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

JUNI

Zondag 17 juni 2018   -   Kunstmarkt Tuindorp 't Lansink Hengelo   - www.kunstmarkttuindorp.nl

SEPTEMBER

Zondag 9 september 2018   -   Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

 

Deelgenomen aan:

2017

Zaterdag 9 en zondag 10 december - Art Groningen - www.artgroningen.nl

25 november t/m 7 december 2017   -   " Little Treasures " Bologna Italie  -  www.trevisan-international-art.com

Zondag 5 november - Kunstmarkt Beek - HCR  het Heuveltje St Jansgildestraat 27 te Beek Montferland

Zondag 1 oktober 2017  -  Kunstmarkt Nieuwegein  - www.kunstmarktnieuwegein.nl

Zaterdag 16 en zondag 17 september -  Kunst am Schloss  - Schloss Ahaus am Schlossgraben 48683 Ahaus Duitsland

Zondag 10 september 2017   -   Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

Vrijdag 25 en zaterdag 26 augustus 2017 -  Kunst in Ootmarsum  -www.kunstinootmarsum.nl

Zaterdag 15 en zondag 16 juli 2017 -  Internationaal Kunstevenement Vaals -    www.dekopermolenvaals.nl  

Zaterdag 1 en zondag 2 juli 2017  -  Open Atelierdagen Loenen  -   www.kunstinloenen.nl

Zondag 18 juni 2017   -   Kunstmarkt Tuindorp 't Lansink Hengelo   - www.kunstmarkttuindorp.nl

Zondag 21 mei 2017   -   Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

Zaterdag 8 en zondag 9 april 2017   -   Art Eindhoven   -   www.arteindhoven.nl

Zaterdag 18 en zondag 19 maart 2017   -   Kunst in de Vallei   -   www.kunstindevallei.nl

2016

Zaterdag 29 en zondag 30 oktober 2016   -   Art Assen   -   www.artassen.nl

Zondag 11 september 2016   -   Kunst te Eerbeek   -   www.kunstteeerbeek.nl

Zaterdag 19 en zondag 20 maart 2016   -   Kunst in de Vallei   -   www.kunstindevallei.nl