KUNST-MARKTEN, -BEURZEN EN -EVENEMENTEN  

 

Regelmatig kunt u een deel van mijn werken zien tijdens de diverse kunstevenementen waaraan ik deelneem. Zodra de data en locaties 2018 bekend zijn, zullen deze hier verschijnen. Ik hoop u binnenkort te mogen ontmoeten.

 

 

SEPTEMBER

Zondag 9 september 2018   -   Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

Zaterdag 22 en zondag 23 september 2018  -  Art Groningen  -  www.artgroningen.nl 

OKTOBER

Zondag 7 oktober 2018  -  Kunstmarkt Wijk bij Duurstede   -  www.kunstmarktwijk.nl

Vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 oktober 2018   -   ADAF   -   www.adaf.nl

Donderdag 18 t/m zondag 28 oktober 2018  -  Kunstmoment Diepenheim  -   www.kunstmomentdiepenheim.nl  - 1e verdieping  verenigingsgebouw Diepenheimse Schutterij 

NOVEMBER

 Zaterdag 10 en zondag 11 november 2018  -  Nationale Kunstdagen - www.kunstdagen.nl

 

 

 

 

Deelgenomen aan:

2018

Kunstmarkt Tuindorp 't Lansink Hengelo   - www.kunstmarkttuindorp.nl

Kunstplein Schagen   -   www.kunstpleinschagen.nl

Poorten van Reijmerstok   -  www.poortenvanreijmerstok.nl

Art Eindhoven  -  www.arteindhoven.nl

2017

Art Groningen - www.artgroningen.nl

" Little Treasures " Bologna Italie  -  www.trevisan-international-art.com

Kunstmarkt Beek - HCR  het Heuveltje St Jansgildestraat 27 te Beek Montferland

Kunstmarkt Nieuwegein  - www.kunstmarktnieuwegein.nl

Kunst am Schloss  - Schloss Ahaus am Schlossgraben 48683 Ahaus Duitsland

Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

Kunst in Ootmarsum  -www.kunstinootmarsum.nl

Internationaal Kunstevenement Vaals -    www.dekopermolenvaals.nl  

Open Atelierdagen Loenen  -   www.kunstinloenen.nl

Kunstmarkt Tuindorp 't Lansink Hengelo   - www.kunstmarkttuindorp.nl

Kunstmarkt Buren   -   www.kunstmarktburen.nl

Art Eindhoven   -   www.arteindhoven.nl

Kunst in de Vallei   -   www.kunstindevallei.nl

2016

Art Assen   -   www.artassen.nl

Kunst te Eerbeek   -   www.kunstteeerbeek.nl

Kunst in de Vallei   -   www.kunstindevallei.nl